10 najstraszniejsze diety naszych czasów oczami trenera

Zawartość

wyzna, moja lista życzeń jest dość oryginalny. W szczególności, zawiera pewne diety, które są uważane za użyteczne w zdecydowanej Internet, bezpieczniejsze i niemal zbawienne dla łatwych kobiet miejskich. I zakładam z prostej zasady: „. Nie nauczyć się prawidłowego i umiarkowane jedzenie, nie może utrzymać wagę, co oznacza, że ​​wszystkie diety męka będzie bezużyteczny” Tak, oto moje top

load...

[Powrót do spisu treści]

Bonn

Zupa

„Dobre spalanie tłuszczu” bezmięsne litrów wrzącej robi cuda z ciałem. Przede wszystkim, można je włączyć dość umiarkowany karmienia na dziewczyny w rzeczywistym żarłok. Mam dość zupa jarzynowa bez składnika białkowego jest prawie niemożliwe. Dobrze, żołądek-you nabete ale uparcie po chęć głodu przyjdzie za pół godziny. Constant „przekąski” zupa wbić normalny rozkład sił, jako konsekwencji „klient” jest wychodzenie z przejedzenia konwencjonalnych produktów.

[Powrót do spisu treści]

Dieta Kim Protasov

Osobiście chciałbym zobaczyć dodanie Kim, a ponadto, tłumacz tej diety. Jest możliwe, że towarzyszy pewne problemy z ciężarem. Nie istnieją żadne ograniczenia nie mogą. To nic. Nigdy. Bądź nawet najbardziej przydatna w świecie ogórka. Rozciągając ściany żołądka i stale żucia zwyczaj – to typowe „protasovki”. Nie mówię już o pojedynczych przypadkach, gdy osoba udaje się pić 2 litry 5% za każdy dzień kwaśnego mleka, a na przekroczenie szybkości tłuszczów nasyconych w kilka razy.

load...

[Powrót do spisu treści]

Gryka Dieta

Chciałem tylko napisać „Najlepszy wybór masochistą.” Nie tylko pełne białka, prawie nie ma witaminy i monotonii, wiesz, może sprawić, że zakocha się w najbardziej nieoczekiwanych produktów, takich jak szynki wędzonej, od końca diety. Ogólnie rzecz biorąc, „gryka” – wybór wyjątkowych towarzyszy oporu, którzy są w pełni przekonani, że będzie mógł normalnie jeść po dwóch tygodniach takiego nadużycia.

[Powrót do spisu treści]

Kefir diety

W tej kwestii zgadzam się w pełni z E. Mirimanova. Kefir – to nie jest jedzenie i wodę. Przynajmniej tak to widzi cierpienia żołądka. Kefirchik szybko wymyka osoba cierpi głód trwa. Powstaje pytanie, dlaczego tak cierpieć, jeśli jest to możliwe, zamiast 300 g steyka jeść sto, i zastąpić frytki na brokułach, aby osiągnąć ten sam rezultat jak w jogurcie około miesiąc odpowiednia

Podaż [Powrót do spisu treści]

Dieta dr Segal lub herbatniki odchudzanie

„Pechenkovaya” dieta – trener koszmarem fitness. W dniu „klient” dostaje nie więcej niż 800 kalorii, a nawet kilka nienaturalnych substancji słodzących. W rezultacie, nastrój odchudzania poprzez zrównoważenie „po prostu straszne” do „dzikiego piękna”, po kolejnym cookie. Jednak to wszystko nie pomoże jej uporać się z planem treningowym, że dziewczyna, wierząc lekarza transatlantyckiego wybiera trudniejsze. Omdlenia, awarie, a zły nawyk jedzenia słodkich pokarmów tylko „pochodzi”.

[Powrót do spisu treści]

„Diet-koktajl”, zamiennik posiłku, koncentraty spożywcze

To nie jest koktajl marki, ale w zasadzie działania. Czy naprawdę sądzisz, że będziesz jeść stężonych zup lub koktajli na całe życie? Na pewno nie będzie, ale w okresie odchudzania staunchly otvyknet z normalnego jedzenia, a tym bardziej, nie nauczyć się gotować. Odrzucić „koktajl” lub „Concentrate” diety, ponieważ jest to pół-środek, a nie rozwiązanie problemu. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest niemożność dokonywać zdrowych wyborów w życiu codziennym, a nie w patologicznej miłości do czekolady.

[Powrót do spisu treści]

ABC lub „anoreksję-novobranskaya”

W moim przekonaniu, dieta ABC powinny być zakazane przez prawo, a za jej promocję karania grzywny administracyjnej. Na szczęście, większość młodych zwolenników „systemu” nie posiada własnych dochodów i karanie pas szybko puka rodziców młodych istot spragnionych estetycznego modelu. Ta dieta naprawdę sprawia, że ​​człowiek myśli „jak anoreksichka”. W rezultacie, można zachorować dość łatwy i bardzo nawet przez całe życie. ABC nie zawiera wszelkie wytyczne żywieniowe, z wyjątkiem jednego – urezh ograniczyć kalorie. Uczy nic, i nie rozwiązuje żadnych problemów z zasilaniem. Zakaz tworzy apetyt, a ludzie fixate na żywność.

[Powrót do spisu treści]

Czekolada Dieta

Unikać kuszący pomysł, aby schudnąć, czekoladki jednak, ponieważ połączenie 100 g czekolady i kawy zawiera około litr a dawki kofeiny, która jest 4 razy większy niż dopuszczalny limit dzienny dla kobiety ważącej 80 kg. Nie tylko, że będzie chciał jeść i czuć napięcie, tak też będzie mieć problemy z ciśnieniem i tachykardia. Ponadto, ten nie może wydostać się w dowolnym miejscu, a gdy dieta jest zakończona. Nie trzeba dodawać, że miłośnik „Chocolate” może być obliczona przez kwitnienia trądzik błyszczące czoło, i smak korporacyjnej ustach, które nie zabił nikogo „Mentos”.

[Powrót do spisu treści]

Sugar diety

Ona dieta „100 rubli stypendium.” To arcydzieło kto wie, zakłada moc 100 gramów cukru i nieograniczoną ilość herbaty dziennie. Alternatywnie, można spróbować 100 g dżemu. I ktoś udaje się pisać, to znaczy – „dieta lecznicza”. Tak, jest jednym ze sposobów Dostarczamy pacjentów z ostrą niewydolnością nerek, w stanie w którym korpus nie jest w stanie w pełni trawienia białka. Pomyśl o tym, dlaczego wszystkie osoby zdrowej? Nieodparte pragnienie, aby zaoszczędzić pieniądze, może prowadzić do zaburzeń odżywiania, niepohamowany apetyt, aw przypadku rzeczywistej przemocy, cukrzycę drugiego typu.

[Powrót do spisu treści]

Lemonade Diet

Z lekkim, na przykład, piosenkarka Beyonce Knowles ramiona koktajl z sokiem z cytryny, pieprz, woda mineralna i syropem klonowym „odżywia i oczyszcza” miliony kobiet na całym świecie. Nie chcę powiedzieć, że napój ten jest bardziej szkodliwe „Soda-Light”, lecz tylko go jeść przez tydzień – pewny sposób gromadzić się zapalenie błony śluzowej żołądka, a nawet owrzodzenia. Ponadto sok z cytryny, zwłaszcza z pieprzem, powodując alergie, dobrze, wrzucony waga wraca około tygodnia zwykle żywności.

Więc, oczywiście można eksperymentować, jeśli są przyciągane do samego procesu siedząc na diecie, ale naprawdę można schudnąć tylko poprzez uczenie się jeść umiarkowanie w życiu codziennym.

load...