10 najlepszych prezentów ślubnych

Zawartość:

Ślub – jedno z najwspanialszych uroczystości w życiu dwojga ludzi kochających się nawzajem. Wybór sukni ślubnych, przygotowania do święta, zaproszeń projektowych, sporządzenie listy gości – a nawet wszystkich kłopotów związanych z obchodami organizacji, sprawiać przyjemność. Co zachwyt małżonków przyjść, kiedy zaczną się rozpakować prezenty ślubne! Goście musieli ciężko pracować, wybierając prezenty dla ślubu. Jak zrobić prezent, więc był mile zaskoczony i zadowolony z nowożeńcy?
Powrót do spisu treści

load...

Porady, które są użyteczne w doborze prezentów ślubnych

  1. Istnieje legenda, zgodnie z którą nie jest zalecane, aby dać para następujące przedmioty: noże, widelce, nożyczki, zegary i lustra.
  2. Jeśli zdecydujesz się na zakup dużych prezentów na ślub (takich jak maszyny do lodówki lub pralka), lepsze niż w dniu poprzedzającym obchody zamówić dostawę do domu dla nowożeńców.
  3. Dar powinny być prezentowane zarówno nowożeńcy. Nie dają prezenty, które odnoszą się do kogoś jednego z pary.
  4. Koniecznie dołącz prezent piękne karty, która zostanie napisana przez dotykanie i ciepłych życzeń.
  5. Ważne przy wyborze prezentów – nie ich kosztów, a twoje szczere uczucia.

Włącz wyobraźnię i działać!


Powrót do spisu treści

10 najlepszych prezentów ślubnych

Prezentujemy 10 najlepszych oryginalne prezenty ślubne.

Prezenty pieniężne

TOP 1 – pieniądze. Pieniądze – akceptowalny i użyteczny prezent na każdą okazję. Jeśli masz trochę wolnego czasu i nie chcesz łamać ich wybór mózgach prezenty ślubne, gratulacje pieniężnych – idealnym rozwiązaniem. Jedyny niuans – ile masz zamiar dać. Możesz skontaktować się z bliskich krewnych młodej pary lub wiedzieć, ile to będzie kosztować bankiet na osobę, a dopiero potem budować na tym rysunku. Nowożeńcy chętnie taki dar, bo większość par planujących ślub, licząc na to, że ich koszty będą opłacać.

load...

Pomysły: Jeśli uważasz, że aby dać pieniądze w kopercie gratulacyjny – banalne i raczej znudzony pomysł włączyć wyobraźnię i pokonać tę opcję na bardziej innowacyjne rozwiązania. Na przykład, dać nowożeńcy piękny album ślubny, a zamiast dołączać zdjęcia banknotów lub przedstawił je w bagażniku pamiątkami, kosz.

TOP-2 – bon upominkowy. Inną nie mniej popularne, oryginalne i, co najważniejsze, najprostszym rozwiązaniem jest certyfikat gratulacje darem. Jeśli z jakiegoś powodu zawaha się dać pieniądze, czy też nie jest w stanie określić kwoty, bon upominkowy będzie bardzo odpowiednia opcja dla Ciebie, a para będzie mogła kupić prezent. Głównym zadaniem jest wybrać sklep, w którym zakup zostanie przeprowadzone.

Pomysły: Można kupić bon w sklepie gospodarstwa domowego. Wszystkie młode rodziny starają się budować swoją najwygodniejszą rodzinnego gniazda. W naszych czasach, stworzenie komfortu staje się praktycznie niemożliwe bez pewnego gospodarstwa domowego i urządzeń elektronicznych. Więc upewnij się, że certyfikat sklep agd darem uznane za wykonalne i konieczne prezent.

Prezenty dla domu

Top 3 – duże i małe AGD. Wiele osób boi się dać ślub, sprzętu gospodarstwa domowego, z tego prostego powodu, że nie wiedzą, w jakich potrzeb parą. Elektronika zachwyca różnorodnością. Obejmuje ona pomiar, informatyka, naczynia kuchenne i elementy elektroniczne, które ułatwiają pracę w gospodarstwie domowym oraz stworzyć komfort w codziennym życiu. Nie bój się zrobić tego rodzaju prezenty na ślub, a wśród tej ogromnej różnorodności może być pewny, aby wybrać coś, co jest po prostu niezbędna w gnieździe rodzinnym przyszłych małżonków.

Wyposażenie będzie bardzo przydatna jeśli para dopiero zaczynają wspólne życie i wprowadzić się do nowego mieszkania lub domu. Bliscy krewni mogą przedstawić kuchenka mikrofalowa, pralka, lodówka, odkurzacz, telewizor, czyli wszystko to, co związane jest z dużych urządzeń gospodarstwa domowego. Multivarka, parowiec, mikser, toster, sokowirówka – bardziej odpowiednie opcje są prezenty od przyjaciół i znajomych.

Pomysły: pre-check z nowożeńców, w którym sprzęt gospodarstwa domowego, których potrzebują, łączcie się niewielką grupę osób i zrobić jeden kosztowny prezent albo podzielić ją między sobą, kto i co dadzą znakomitą technikę. Pomoże to uniknąć niezręcznej sytuacji, gdy narzeczeni rozpakuje, na przykład, kilka kolejnych miksery.

Top 4 – zestaw dań. Zastawa stołowa – nieodzownym prezent na wesele. Niezależnie od tego, para przeniosła się do nowego mieszkania, albo zostały już zgromadzone małych rzeczy: wszystko dla domu i luksusowe usługi zawsze będzie źródłem dumy na świątecznym stole, i ładny zestaw dań będzie niewielka dzienna ozdobą życia rodzinnego. Zaletą tego wariantu polega na tym, że kiedy para będzie cieszyć się potrawy z uśmiechem na twarzy za każdym razem będą cię pamiętać.

Pomysły: Ucz się od nowożeńcy na ich smak i upodobań kulinarnych. Być może oryginalny prezent będzie zestaw naczyń do fondue czy sushi i rolkach. Ważne przy wyborze dań nie ilość, ale jakość, ponieważ jest darem wziąć należne jej miejsce w domu nowożeńców.

Top 5 – pościel. Żaden dom nie będzie więcej niż zestaw pościeli. Może on być uzupełniony ciepły koc, poduszki, szlafroki i ręczniki. Najważniejszą rzeczą – kupić pościel, wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów i tkanin. Jeśli masz wątpliwości, wybór kolorów, klasyczny biały kolor – doskonałe rozwiązanie.

Propozycje: aby prezent ślubny wnieść odrobinę oryginalności, len książki lub dodatek do niej (na przykład, poduszki) z foto-wzorzyste nowożeńców. Oni będą mile zaskoczeni tym zaskoczenia.

 

Usługi weselne

TOP 6 – organizacja wesel. Możesz wziąć udział w projektowaniu i organizacji ślubu, po przedstawieniu jako dar dla jednej z usług ślubnych. Może to być zdjęcie lub film, rezerwując samochód ślubny, usługi Toastmaster, kwiaciarnia, DJ, ciasto niestandardowe ślubu. Negocjuj z nowożeńcy wszystkie szczegóły dotyczące ślubu, być może, oni już mają na oku fotografa lub chcesz zamówić pewną samochód. Dowiedz się, co chcieliby uzupełnić uroczystość. Może okazać się, że budżet narzeczeni przypisane do ślubu, nie pozwala zamówić dowolną usługę, to prezent będzie bardzo cenne w oczach.

Noc poślubna – tajemnica dwóch kochanków, które pamięta się przez całe życie. Wiele par wydawać dużych sum na przygotowanie i organizację ślubu i uczty, a oni po prostu nie mają możliwości, aby spędzić noc poślubną w nietypowym miejscu. Daj nowożeńcy kluczy od hotelu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby dowiedzieć się tylko przez przypadek przed ślubem o swoich planach po bankiecie.

Pomysły: ostrzegają hotelu z wyprzedzeniem o intencjach, z którymi numeru porządkowego. Spotkanie Nowożeńcy w dekoracji pokoju hotelowego musi przejść przez wyższą klasę. Warto też zwrócić szampana i owoce.

TOP 7 – sesja zdjęciowa z książek fotograficznych. Przed ślubem, większość par kupił sesję zdjęciową zatytułowaną Love Story, który pozwala fotografowi na spotkanie z parą wypracować mimiki i gestykulacji, Wybierz indywidualny dla ich wizerunku. Po strzelaninie w fotograf ślubny pracować o wiele łatwiejsze, a narzeczeni będą czuć się bardziej wyzwolone i bardziej naturalny wygląd w ramce. Zapytaj nowożeńcy, którzy zrobi fotografii ślubnej. Zarezerwować sesję zdjęciową dla ich Love Story jest fotografem i od tego dnia ślubu przedstawił fotoksiążki, w którym małe romantyczne sceny z ich udziałem zostaną umieszczone.

Pomysły Take fotografem wersja elektroniczna fotoksiążkę (na dysku lub dysku flash). Gdy twoja kolej gratulacje i toasty, uruchom wersję elektroniczną z gotowej książki fotograficznej. Nowożeńcy i goście będą bardzo interesujące zobaczyć ich Love Story.

TOP 8 – miodowy. Kup prezent móc ludzi, którzy mają stabilną pozycję finansową. Istnieje wiele opcji na miesiąc miodowy. Może być tak wycieczki do ciepłych krajów i ośrodków narciarskich. Wielki popyt na wycieczki ze zwiedzaniem Europy. Ponadto obecni będą luksusowy rejs liniowej.

Wybierając podróż poślubną w pierwszej kolejności ważne jest, aby umieścić nowożeńcy preferencji. Omówić wszystkie szczegóły i dane z nich, będzie to zaoszczędzić od wielu rodzajów problemów, a narzeczeni muszą mieć paszport z wyprzedzeniem, aby wziąć urlop z pracy. Jeśli chcesz, aby prezent był zaskoczeniem i otrzymał w dniu ślubu, należy skonsultować się z krewnych przyszłych małżonków.

Pomysły: Daj oryginału do ślubu zaproszenia do agencji podróży, które pokaże datę i godzinę wizyty. Wyrusz z oblubienicy i oczyszczenie w biurze podróży razem. Więc można wybrać najbardziej komfortowe nowożeńcy opcji podróży i zapisać się od bólów głowy, a małżonkowie niespodzianek. Wierz mi, ich radość i wdzięczność nie będzie granic.

Inne prezenty

Top 9 – prezenty dla przyszłych rodziców. Jeśli w najbliższej przyszłości para planuje stać się rodzicami, i przygotowania do uzupełnienia rodziny, będzie odpowiednia dla prezentów ślubnych związanych z tematem dzieci. Idź do supermarketu i wybrać produkty dla dzieci: wózki, miękkie zabawki, pieluchy, suwaki i inne. Można również zwrócić się do przyszłych rodziców o projektowaniu pokoju dziecka oraz wnieść wkład w tym kierunku.

TOP-10 – niezwykłym darem. Co zrobić, gdy twój mąż – zabezpieczone i nie potrzebuje ludzi? Daj im niezapomnianych wrażeń. Na przykład, aby fajerwerki, które będzie idealne zakończenie uczty. Aby włączyć dowolne wesele w bajce i przynieść szczególną radość móc tropikalnych motyli. Oddać je w pudełku, niech młodzi razem, aby zwolnić je podczas wesela, podczas gdy w sali panowania magicznej atmosferze.

load...