10 dobrych nawyków „gwiazda” z dietetyków i trenerów

Zawartość

Życie. Kolorowych magazynów rocznie pochwała diet – lekarz, potem drugi. Ponadto na Zachodzie iw Polsce w zupełnie różnych trendów mody. My – Stern Queen Margaret i racjonalne Rimma Moysenko, że – prawie epicurean Jeff Volek i miłośnik do produkcji żywności gotowej Jenny Craig. Jednak wszystkie znaki dietetyków doradzić coś akceptowalnego dla niemal każdej dziewczynki. Posłuchajmy „Light”?

load...

[Powrót do spisu treści]

1. Tłuszcze – znajomych!

Współautor książki „The New Atkins Nowej You” Jeff Volek nierealne popularne w Stanach Zjednoczonych. On wywiad z „Cosmo” i „Shape”, pojawi się w telewizji … Więc Zespół Volek udowodnił, że tłuszcz nie jest ostracyzmu i wygnał władzy wiecznie. Dietetyk wyjaśnia, że ​​tłuszcz – bardziej stabilne źródło energii niż węglowodany, więc kilka kawałków łososia lub pstrąga z kapusta, brokuły – więcej odżywcze żywności niż krewetki z brązowego ryżu bez tankowania. Więc zjeść porcję tłustych ryb na kolację, a ty bardzo dobrze „rozciągnąć” do kolacji bez czekolady przy zerwaniu.

[Powrót do spisu treści]

2. Planowanie – matka harmonia

Wiesz, jak zwykła gospodyni diety Jenny Craig stać się guru? Ona po prostu wynalazł specjalną dostawę potraw niskokalorycznych. Głównym mottem Jenny „Różnorodność, smak i nie ma kalorii.” Dlaczego nie stać się „najbardziej sama dostawy”? Aby rozpocząć, należy opracować plan na posiłki w tygodniu, gotować je wieczorem i przenoszenia pojemnika. Pamiętaj, aby śledzić wagi, zobaczysz, pójdzie w dół, to jest konieczne tylko do porzucenia chaotyczne cięcia kłęby przy komputerze.

load...

[Powrót do spisu treści]

3. Aby rozładować ulubionego

Nie, to nie jest konieczne, aby umieścić męża w jogurcie, to może mieć nieprzewidywalne konsekwencje w postaci niespodziewanego raskurochennye pod pozorem remontu mieszkań. Polska „gwiazda dietetyk” Queen Margaret dał mas naprawdę świetny pomysł – jeśli więc potrzebują dni na czczo, należy wybrać dla nich produkty, które pasują do Twojego gustu. Tak mniej stresu, a prawdopodobieństwo, że następny dzień będzie „boot” do zera.

[Powrót do spisu treści]

4. Za pomocą przycisku „K”

To nie jest komiks superbohaterów rezerwacja Twojego Syna i zdrowa tkanka. Dietetyk „Miss World” Tanya Tsukerbrot powiedział, że 20-40 g błonnika dziennie, „beat”, a zwiększony apetyt i łaknienie na słodycze. I Tanya daje magiczne porady dla dziewczyn, które lubią jeść przy komputerze. Weź oczyszczoną marchew, pokroić w kostkę. Również przygotowanie 3-4 łodygi selera. Na płytkę umieścić 2 łyżeczki mieszanki greckiego jogurtu z ziołami, mak marchwi i selera w sosie i „brzuszków”. Sprawdziłem – w 40 minut można nahrustet tylko 100-120 kcal.

[Powrót do spisu treści]

5. Oderwane od obliczeń

Brytyjski dietetyk Zoe przypomina Harkomb prostu … przestał liczyć kalorii, i przenieść się do najbardziej zdrowej żywności w rozsądnych ilościach. Ten brązowy ryż, jogurt naturalny, białe mięso, wszystkie rodzaje warzyw i owoców. Taka dieta pozwoli Ci zaspokoić, więc głodny awarie zostaną zapomniane. A to pomoże uporządkować trawienia – włókniste warzywa i jogurt są silnymi prebiotyki. Chciałbym dodać, że to jedzenie jest doskonale walczą ze zwiększonym apetytem.

[Powrót do spisu treści]

6. Cooka dieta same

Żywności. Osobiście uważam, że układ Pierre Ducane dość niejednoznaczne, ale dr Pierre dokładnie celował. Głosi właściwej postawy do żywności – nie jeść w podróży, jakbyś wyrzucił konwencjonalnego paliwa. Żywność powinna być dobrze ugotowane, pięknie podane i spożywane z przyjemnością. Powiedzmy, nie mają czasu, aby poeksperymentować? W książce „350 receptur Dukan Diet” i znajdziesz recepty 20 minute na pyszne ryby i doskonałe sałatki, które można ciąć dosłownie w 5 minut.

[Powrót do spisu treści]

7. Czy posiadasz opinię, jeść żywności

Następujące znaki dumnie nosić tytuł „Wegańska bogini”. Ściśle mówiąc, Rory Freedman i Kim Barnouin – NOT dietetyków, autor słynnej książki na temat weganizmu dla Wegańska bogini dziewcząt. Nawet jeśli jesteś obojętny na rzecz praw zwierząt, to nadal warto przeczytać. Dlaczego? Uczy tylko prawidłowy stosunek do siebie i swojej żywności. Ty w ogóle nie są wymagane, inne BBW stale jeść czekoladki, pijąc piwo ze swoją dziewczyną na ławce i chwytając tęsknoty lody. Chcesz być szczupła – nie bój się powiedzieć światu o swoim nowym stylu żywności. Nawiasem mówiąc, ja osobiście pomógł książkę nadal dumnie twierdzą, że działa: „Tak, ja nie jem mięsa, jaja, ryby, produkty mleczne, ale nie staje się mniej lub bardziej głupie” A czy wiesz, co „jedzenie mięsa hazing” panuje w naszym trenazherka …

[Powrót do spisu treści]

8. Procedury odzwierciedlają należycie

Polski dr M. Mukhina wynalazł, a raczej twórczo rozwinięta, ideę bioaktywnych punktów na ciele człowieka. Jest autorką metody „Golden Eagle”, ale w artykule nie przyszedł tak. Promocja „igły”, lekarz bardzo delikatnie przypomnieć – nie przestrzegać diety, utrata masy ciała nie można zobaczyć! Traktuj innego pomocnika „odchudzania” w postaci tłumienia apetytu, masaże, procedur, sprzętu i innych przyjemności spa mądrze. W pierwszej kolejności – dobre odżywianie, zdrowy styl życia, aktywność fizyczna. I dopiero wtedy są różne asystenci.

[Powrót do spisu treści]

9. Można schudnąć z konwencjonalnego

Zasilania. Leo Hazan, autor Lipawa diety, okazało się, że aby schudnąć może wszystko … Tak, można nadal jeść swoje kanapki i vinaigrettes i schudnąć. Najważniejsze – zasadne jest zmniejszenie porcji i ustanowić władzę harmonogramu. Nawiasem mówiąc, jeśli nie sprawuje i nie ruszy, najlepszą strategię – „. Niepotrzebnego podjadania”, czyli zmniejszania normalne porcje jedzenia i ograniczenie kalorii i

[Powrót do spisu treści]

10. Nie trzeba zrezygnować z

Życia. Zaprosiliśmy do przyjęcia urodzinowego tortu, a tam? Nie martw się, zjeść kawałek, dopiero następnego dnia, aby powrócić do normalnej diety. Trener fitness Gwiazda H. Pasternak świadomie uczestniczył w University of Toronto – wie na pewno, że małe odchylenia nie niszczą rezultacie, jeśli pozostałe sześć dni w tygodniu, są zobowiązane do swojej diety i planu treningowego. Bądź rozsądny, planować niepowodzeń, a twoje ciało powie „dziękuję”!

load...